Yıldırım Beyazit Mahallesi Fetih Sokak No: 24 Payas / HATAY
Kurbanlık Kesimi

Kurbanlık Kesimi

Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanlarınız kesilip paketlenmesi yapılır. Msu Besicilik, olarak prensibimiz güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktır.

 

Hatay adaklık kurban, kurban satışı yapan firmalar arasında en ucuz kurban satışı yapan firmadır. Adaklık Kurban Satışı, adaklık kurban kesimi, adaklık kurban paketleme, adaklık kurban dağıtımı, adaklık kurban vekalet yolu ile kesimi, adaklık kurban ödeme ve daha fazlası için sayfamızdan bulabilirsiniz.

 

Msu Besicilik olarak İşletmemizde bulunan bütün hayvanlar çiftliğimizde yetiştiriyor. Hayvanlarımız Tarım ve Köy İşleri İl Müdürlüğünce düzenli olarak kayıtları yapılarak büyük bir özveri titizlikle çiftliğimizde büyütmekteyiz.

 

İşletmemizde ki hayvanların düzenli olarak aşıları veteriner eşliğinde yapılarak müşterilerimize İslami usullere uygun bir şekilde Adaklık ve kurbanlık kesimler yapılarak, işletmemizde kesilen hayvanlarımız kesip, parçalıyor evinize kadar teslim ediyor. Dilerseniz anlaşmalı vakıf ve yurtlara makbuz karşılığı ve adaklık hayvanların teslim esnasını çekerek tarafınıza adak ve kurban ibadetinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.


 

Öne Çıkarılanlar

Adaklık Kurbanlık Hizmeti

Msu Besicilik Adaklık ve Kurbanlık aradığınızda, 7/24 hizmet veren firm

Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Küçükbaş hayvan alım satımı da en az büyükbaş hayvan alım sat

Kurbanlık Kesimi

Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi u

Yorumlar