Hatay besicilik alanında yükselen isimlerden biri olan Msu Besicilik bir birmilyonnokta üyesidir. Türkiye ve Kıbrıs’ın her köşesinden müşteri toplayan müessesimizin hizmet kalitesi bu yoğun talepten belli olmaktadır. Adaklarımız siz müşterilerimize en uygun şekilde hazırlanıp teslim edilmektedir.

 

Besicilik hayvanların sağlıklı gelişimleri için yoğun ilgi gösterilmesi gereken bir alandır. Biz de kendi müessesemizdeki hayvanlarımızın gelişimini ve bakımını güçlendirmek adına 7/24 ilgimiz onların üzerinden eksik etmemekteyiz. Bizim için en önemli faktör adaklarımızın sağlıklı ve müşterilerimizin memnuniyetini karşılayabilecek seviyede olmasıdır. Müşterilerimizden aldığımız her geri dönüt bizi müessesemizi daha da yüksek konumlara getirmemize öncü olmuştur, sonucunda da ülkemiz ve Kıbrıs’tan gelen yoğun ilgi bize müessesemiz adına doğru yolda ilerlediğimiz göstermiştir. Hayvanlarımız doğal ortamlarında, düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçerek yetiştirilmektedir. Müşterilerimizin talebine göre seçilen adağımız İslami usule göre kesime hazırlanır ve yine müşterimizin isteğine bağlı olarak ister onların önünde ister gözlerinin önünde olmadan kesim işlemi gerçekleştirilir. Kesim işlemini izlemek isteyip o an yanımızda bulunamayan müşterilerimiz için de kesim esnasında çekilen görüntülü kayıtlar taraflarına ulaştırılır.

 

Güven ve memnuniyet bizim için en önemli faktörlerdir. Müşterilerimizden aldığımız her olumlu geri dönüş ve her dönüşten sonra artan müşteri sayımız müessesemizin en büyük gurur kaynağıdır. Besicilik konusunda Hatay’da işletmemizin ismini yukarı sıralara taşınmasını sağlayan ve bize güveni tam olan müşterilerimize minnettarız. Henüz işletmemizi ziyaret etme fırsatı olmamış sizleri de en yakın zamanda müessesemize bekleriz.